Zapraszamy na koncert charytatywny. 21 listopada o godzinie 17 w hotelu “Pod Orłem” w Sali Malinowej. Cena biletu – 25 PLN.

Dochód z koncertu charytatywnego, podczas którego wystąpi chór “Artos”, będzie przeznaczony na sfinansowanie kolonii letnich dla najlepiej się uczących dzieci z ubogich rodzin. Zapraszamy całe rodziny, razem z dziećmi i wnukami na koncert. Odbędzie się 21 listopada o godzinie 17 w hotelu “Pod Orłem” w Sali Malinowej. Cena biletu – 25 PLN.

„Artos” został założony przez Danutę Chmurską i kontynuuje zapoczątkowaną przez patrona zespołu, Władysława Skoraczewskiego tradycję naturalnego obcowania dzieci z muzyką. Dzieci z chóru „Artos” biorą udział w spektaklach operowych, wykonując zapisane w partyturze partie wokalne dziecięce. Chórzyści najmłodszej grupy mają od 5 do 9 lat, a grupa starsza to dzieci w wieku 10-15 lat. Obecnie w dziecięcej grupie śpiewa ponad 100 dzieci. I my będziemy mogli wysłuchać wykonywanych przez nich utworów, które zabrzmią u murach historycznego hotelu.

zdjęcie źródło: https://www.facebook.com/chorartos/photos