Środa u Rotarian

To było pierwsze oficjalne spotkanie, gdy w roli prezydenta wystąpił Czesław Tyburek. Po uderzeniu w dzwon przystąpiliśmy do…pracy. Nowy rotariański rok już się rozpoczął, a przed nami wiele zadań do wykonania.
Co planujemy?
Jednym z naszych celów jest wymiana międzynarodowa. Chcemy pokazywać Polskę młodzieży z całego świata i jednocześnie naszym młodym ludziom otworzyć drzwi do innych kultur, spojrzenia na Ziemię z innej perspektywy. Mamy w tym wiele lat doświadczeń i wiemy, że wyjeżdżają młodzi ludzie, czasami pełni obaw, jak sobie poradzą w świecie. Wracają samodzielni, pełni planów na przyszłość. W tym roku gościmy 11 osób z całego świata. Niedługo rozpoczną się rozmowy z kandydatami, którzy chcą wyjechać w przyszłym roku.
Mamy w planach również koncert charytatywny, z którego dochód oczywiście przeznaczymy na działalność charytatywną. I piknik lotniczy w maju.
Będzie bal dla dzieci w okresie świąt Bożego Narodzenia. I uroczysty Raut z okazji święta Niepodległości.
Planujemy spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy mają pasję i ją realizują w życiu.
Kalendarz wypełniliśmy szczelnie. Mamy nadzieję, że uda się nam wszystko zrealizować. A nasze działania przyniosą radość i poprawę życia wielu osobom. Trzymajcie za nas kciuki.
Rotarianie