Wymiana międzynarodowa RC Bydgoszcz

Cześć 🙂

Skoro jesteś na tej stronie, to z pewnością jesteś zainteresowany lub zainteresowana programem długoterminowej wymiany międzynarodowej Rotary na rok 2017/2018 w klubie RC Bydgoszcz.

Nie wahaj się i wypełnij proszę, poniższy formularz, w którym możesz zadać pytania lub od razu wyrazić chęć uczestniczenia w programie.

Zgłoszenia woli uczestnictwa w długoterminowej wymianie młodzieżowej Rotary organizowanej przez RC Bydgoszcz przyjmowane są do 25 października 2016 roku.

Jeżeli masz znajomych, kolegów, koleżanki zainteresowanych wymianą przekaż im link do naszej strony lub fb-flogo_2016

Z pewnością się z Tobą skontaktujemy i poinformujemy o terminie najbliższego naboru prowadzonego w naszym Klubie.

Pamiętaj !

Nie zapomnij podać swojego maila zwrotnego lub numeru telefonu do kontaktu. W tej chwili jest to jedyna droga byśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Pozdrawiam serdecznie,
Oficer Wymiany Młodzieżowej RC Bydgoszcz.
Rotary Logo

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat